Dětský koberec Flair Rugs My Town, 80 x 120 cm

Vynikající výrobek je k dispozici ještě tady na našem webu v oblíbené rubrice dětské koberce! Nyní můžete získat oblíbené... více informací »
Dětský koberec Flair Rugs My Town
Značka: Flair Rugs
849 Kč
Ověřit dostupnost »
Vynikající výrobek je k dispozici ještě tady na našem webu v oblíbené rubrice dětské koberce! Nyní můžete získat oblíbené...

Vynikající výrobek je k dispozici ještě tady na našem webu v oblíbené rubrice dětské koberce! Nyní můžete získat oblíbené produkty z této známé sekce za výhodnou cenu! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další kousky od výrobce Flair Rugs. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozmazlete své bosé nožky i estetického ducha tímto nápaditým kobercem od značky Flair Rugs. Díky roztomilému designu a praktickému polyesterovému materiálu se hodí zejména do dětského pokoje. Při případném ušpinění ho totiž stačí pohodlně vyprat v pračce.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Tento nejprodávanější produkt Dětský koberec Flair Rugs My Town, 80 x 120 cm od skvělého výrobce Flair Rugs snadno můžete získat již dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny již od 849 Kč.