Dětský koberec Nattiot Kleo, 120 x 170 cm

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým... více informací »
Dětský koberec Nattiot Kleo
Značka: Nattiot
4 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým...

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky kterému podněcuje představivost a přináší pozitivní atmosféru. Jeho povrch je mimořádně měkký a jemný na dotek, takže tvoří ideální plochu na hraní.

Je vyrobený z pevného a odolného polypropylenu – odpuzuje tak vodu, je snadný na údržbu a antibakteriální. Jeho barvy zůstávají dlouhodobě syté i při vystavení přímému slunečnímu záření.

Velmi oblíbený produkt Dětský koberec Nattiot Kleo, můžete získat aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené sekci dětské koberce. Nyní najdete skvělé kousky ze zmíněné kategorie za outletovou cenu!

Akční a ve slevě produkt Dětský koberec Nattiot Kleo, 120 x 170 cm od dodavatele s dobrým jménem Nattiot jde pořídit aktuálně na našich stránkách za parádní cenu! Pouze nyní za 4 690 Kč.