Dětský koberec Nattiot Love By Marta Abad Blay, 120 x 170 cm

Vneste do dětského pokoje pozitivní a útulnou atmosféru s kobercem značky Nattiot. Je mimořádně měkký a příjemný na dotek,... více informací »
Dětský koberec Nattiot Love By Marta Abad
Značka: Nattiot
3 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Vneste do dětského pokoje pozitivní a útulnou atmosféru s kobercem značky Nattiot. Je mimořádně měkký a příjemný na dotek,...

Vneste do dětského pokoje pozitivní a útulnou atmosféru s kobercem značky Nattiot. Je mimořádně měkký a příjemný na dotek, což z něj dělá ideální podložku na hraní.

Díky složení z polypropylenu je antibakteriální, vodoodpudivý a stálobarevný při vystavení slunečnímu záření. Péče o něj je jednoduchá. V případě polití nasajte tekutinu papírovou utěrkou. K odstranění případných nečistot použijte čistý hadřík a vodu s čistícím přípravkem – oblast vyčistěte a nechte uschnout. Pravidelně vysávejte.


Nejprodávanější kus Dětský koberec Nattiot Love je dostupný zrovna na stránkách zařazený v kategorii dětské koberce. Nyní můžete najít jiné produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Nattiot představuje kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!

Vynikající produkt Dětský koberec Nattiot Love By Marta Abad Blay, 120 x 170 cm od výrobce se zárukou kvality Nattiot jde nakoupit nyní trvale výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 3 990 Kč.