Dětský koberec Nattiot Mr. Fox, 120 x 170 cm

Tento výjimečný produkt je k dostání v pohodě tady u nás v kategorii dětské koberce. Nyní si můžete pořídit parádní kusy z... více informací »
Dětský koberec Nattiot Mr.
Značka: Nattiot
3 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento výjimečný produkt je k dostání v pohodě tady u nás v kategorii dětské koberce. Nyní si můžete pořídit parádní kusy z...

Tento výjimečný produkt je k dostání v pohodě tady u nás v kategorii dětské koberce. Nyní si můžete pořídit parádní kusy z této známé kategorie jednoduše online! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další produkty od dodavatele Nattiot. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Nattiot pro své zákazníky poskytuje top zboží Podívejte se sami.

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky kterému podněcuje představivost a přináší pozitivní atmosféru. Jeho povrch je mimořádně měkký a jemný na dotek, takže tvoří ideální plochu na hraní.

Je vyrobený z pevného a odolného polypropylenu – odpuzuje tak vodu, je snadný na údržbu a antibakteriální. Jeho barvy zůstávají dlouhodobě syté i při vystavení přímému slunečnímu záření.

Unikátní a oblíbený výrobek Dětský koberec Nattiot Mr. Fox, 120 x 170 cm od společnosti s předním postavením na trhu Nattiot můžete koupit zde levně! Teď v akci 3 990 Kč.