Dětský koberec Seksek, 140 x 190 cm

Jaké je nejlepší místo ke hře? Přeci na zemi! Dopřejte proto svému dítku koberec, který je nejen příjemný na dotek, má ty... více informací »
Dětský koberec Seksek
Značka: UNKNOWN
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Jaké je nejlepší místo ke hře? Přeci na zemi! Dopřejte proto svému dítku koberec, který je nejen příjemný na dotek, má ty...

Jaké je nejlepší místo ke hře? Přeci na zemi! Dopřejte proto svému dítku koberec, který je nejen příjemný na dotek, má ty nejroztomilejší motivy, které chytnou za srdce i dospělé a navíc se skvěle udržuje. Ano, právě jste objevili šampiona mezi dětskými koberci!

Tento kousek je navíc opatřen protiskluzovou spodní stranou a můžete jej prát v pračce, takže bude po dlouhou dobu vypadat jako nový ♥

Zlevněný kousek Dětský koberec Seksek, 140 x 190 cm máte možnost získat aktuálně tu na webu v populární kategorii dětské koberce! Pořiďte si ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze.

Žádaný produkt Dětský koberec Seksek, 140 x 190 cm od přední značky UNKNOWN pohodlně dostanete zde nyní až neuvěřitelně levně. Výhodně za skvělou cenu 1 890 Kč.