Dětský koberec Small Town, 200 x 290 cm

Jaké je nejlepší místo ke hře? Přeci na zemi! Dopřejte proto svému dítku koberec, který je nejen příjemný na dotek, má ty... více informací »
Dětský koberec Small Town
Značka: UNKNOWN
3 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Jaké je nejlepší místo ke hře? Přeci na zemi! Dopřejte proto svému dítku koberec, který je nejen příjemný na dotek, má ty...

Jaké je nejlepší místo ke hře? Přeci na zemi! Dopřejte proto svému dítku koberec, který je nejen příjemný na dotek, má ty nejroztomilejší motivy, které chytnou za srdce i dospělé a navíc se skvěle udržuje. Ano, právě jste objevili šampiona mezi dětskými koberci!

Tento kousek je navíc opatřen protiskluzovou spodní stranou a můžete jej prát v pračce, takže bude po dlouhou dobu vypadat jako nový ♥


Tento velmi žádaný produkt Dětský koberec Small Town, je k sehnání bez obtíží tu na webu v populární kategorii dětské koberce! Nyní si můžete vybrat ještě jiné kousky z této známé sekce za výhodné peníze! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce UNKNOWN. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel UNKNOWN pro vás vyrábí prvotřídní sortiment. Však to vidíte sami.

Povedený kousek Dětský koberec Small Town, 200 x 290 cm od značky UNKNOWN lze pořídit právě nyní skutečně výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 3 990 Kč.