Dětský koberec Universal Grip Seaside, 100 x 150 cm

Pořiďte dětem do pokojíčku barevný roztomilý koberec, na kterém bude radost si hrát. Naše nejmenší tak ochráníte před... více informací »
Dětský koberec Universal Grip Seaside
Značka: Universal
949 Kč
Ověřit dostupnost »
Pořiďte dětem do pokojíčku barevný roztomilý koberec, na kterém bude radost si hrát. Naše nejmenší tak ochráníte před...

Pořiďte dětem do pokojíčku barevný roztomilý koberec, na kterém bude radost si hrát. Naše nejmenší tak ochráníte před ošoupanými kolínky a případným nachlazením se ze studené podlahy.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Tento zlevněný produkt Dětský koberec Universal Grip Seaside, 100 x 150 cm máte možnost najít již dnes tu na našem webu v kategorii dětské koberce. Nyní si můžete koupit skvělé produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, mrkněte také na další skvělé kousky od značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka Universal pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží.

Unikátní produkt Dětský koberec Universal Grip Seaside, 100 x 150 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Universal můžete sehnat na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Stojí teď u nás 949 Kč.