Dětský koberec Universal Toys City, 120 x 170 cm

Hledáte hravý kousek do dětského pokoje? Motivy koberců Universal vaše nejmenší jednoduše okouzlí. Koberec je ze 100%... více informací »
Dětský koberec Universal Toys
Značka: Universal
2 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Hledáte hravý kousek do dětského pokoje? Motivy koberců Universal vaše nejmenší jednoduše okouzlí. Koberec je ze 100%...

Hledáte hravý kousek do dětského pokoje? Motivy koberců Universal vaše nejmenší jednoduše okouzlí.

Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Koberec je také antistatický, což přijde vhod hlavně při úklidu např. zvířecích chlupů, které se díky této vlastnosti nebudou držet ve vláknech koberce.


Ve slevě tento produkt Dětský koberec Universal Toys City, 120 x 170 cm je k dostání právě zde tady na našich stránkách v rubrice dětské koberce. Najděte si parádní zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Unikátní a žádaný produkt Dětský koberec Universal Toys City, 120 x 170 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Universal pořídíte nyní za nejnižší cenu! Nyní získáte od 2 490 Kč.