Dětský koberec Zala Living Design Lovely Rainfall, 120 x 170 cm

Tento roztomilý koberec od značky Zala Living dětský pokoj zútulní a zároveň poskytne vaší ratolesti měkké našlápnutí i... více informací »
Dětský koberec Zala Living
Značka: Zala Living
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento roztomilý koberec od značky Zala Living dětský pokoj zútulní a zároveň poskytne vaší ratolesti měkké našlápnutí i...

Tento roztomilý koberec od značky Zala Living dětský pokoj zútulní a zároveň poskytne vaší ratolesti měkké našlápnutí i místo pro hry.

Díky polypropylenovým vláknům se navíc pyšní zvýšenou odolností, antistatickými vlastnosti a perfektně se hodí i do místností vybavených podlahovým topením.

Oblíbený a akční produkt Dětský koberec Zala Living Design získáte prostě na našem webu zařazený v sekci dětské koberce. Nyní získáte podobné kousky ze zmíněné rubriky v akci! Výrobce Zala Living pro své zákazníky poskytuje špičkové produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento zlevněný kousek Dětský koberec Zala Living Design Lovely Rainfall, 120 x 170 cm od kvalitního výrobce Zala Living jednoduše můžete pořídit zde nyní za rozumné peníze! V současnosti za 1 790 Kč.