Dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Maresso, ⌀ 29 cm

Oblíbený a akční výrobek Dětský polštářek s příměsí jde koupit prostě tu na našem webu umístěný v sekci dětské... více informací »
Dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Maresso
Oblíbený a akční výrobek Dětský polštářek s příměsí jde koupit prostě tu na našem webu umístěný v sekci dětské...

Oblíbený a akční výrobek Dětský polštářek s příměsí jde koupit prostě tu na našem webu umístěný v sekci dětské polštáře. Nyní najdete ostatní produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. To však není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele Mike & Co. NEW YORK. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček. Uvidíte sami, jak se jim radostí rozzáří očka při pohledu na hravý motiv tohoto kousku. Veselé barvy a motiv jsou skvělou kombinací pro procvičování dětské fantazie a vnímání okolního světa. Udělejme jim ho tedy co nejkrásnější ♥

Polštářek můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev potisku.

Vysoce kvalitní produkt Dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Maresso, ⌀ 29 cm od známého dodavatele Mike & Co. NEW YORK můžete najít tady teď za výborné peníze! Aktuálně v akci za 229 Kč.