Dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Unicorn, 35 x 24 cm

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček.... více informací »
Dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Unicorn
Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček....

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček. Uvidíte sami, jak se jim radostí rozzáří očka při pohledu na hravý motiv tohoto kousku. Veselé barvy a motiv jsou skvělou kombinací pro procvičování dětské fantazie a vnímání okolního světa. Udělejme jim ho tedy co nejkrásnější ♥

Polštářek můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev potisku.

Oblíbený a kvalitní produkt Dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow můžete pořídit teď tu na našem webu v oblíbené sekci dětské polštáře! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! V očích zákazníků populární výrobce Mike & Co. NEW YORK vás a vaše blízké obohatí o top produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Ve slevě tento výrobek Dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Unicorn, 35 x 24 cm od společnosti s předním postavením na trhu Mike & Co. NEW YORK jednoduše můžete získat v naší aktuální nabídce za rozumné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 229 Kč.