Fialový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Butterfly, 26 x 30 cm

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček.... více informací »
Fialový dětský polštářek s
Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček....

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček. Uvidíte sami, jak se jim radostí rozzáří očka při pohledu na hravý motiv tohoto kousku. Veselé barvy a motiv jsou skvělou kombinací pro procvičování dětské fantazie a vnímání okolního světa. Udělejme jim ho tedy co nejkrásnější ♥

Polštářek můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev potisku.

Vynikající produkt Fialový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Butterfly, 26 x 30 cm můžete najít mimo jiné tady na webu v oblíbené kategorii dětské polštáře! Nyní můžete koupit ještě další produkty ve zmíněné rubrice za super peníze! To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další skvělé kousky od značky Mike & Co. NEW YORK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Fialový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Butterfly, 26 x 30 cm od skvělé značky Mike & Co. NEW YORK snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 229 Kč.