Flanelové povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Snuggy Aspen, 160 x 200 cm

Připravte se na chladné měsíce s povlečením z kolekce Snuggy značky AmeliaHome. Velice jemný a hřejivý flanel vám umožní... více informací »
Flanelové povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Snuggy
Značka: AmeliaHome
1 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Připravte se na chladné měsíce s povlečením z kolekce Snuggy značky AmeliaHome. Velice jemný a hřejivý flanel vám umožní...

Připravte se na chladné měsíce s povlečením z kolekce Snuggy značky AmeliaHome. Velice jemný a hřejivý flanel vám umožní strávit dlouhé zimní noci v pohodlí a teple. Vzor s postavami lyžařů navíc vnese do vaší ložnice jedinečný nádech hravosti.

Produkt je vyrobený ze 100% bavlny a má mezinárodně uznávaný certifikát Oeko-Tex Standard 1000 zaručující jeho zdravotní nezávadnost.


Tento žádaný výrobek Flanelové povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Snuggy Aspen, 160 x 200 cm máte možnost získat pohodlně tady a teď na našem webu zařazený v sekci povlečení! Nyní můžete koupit nové produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu! U zákazníků oblíbená značka AmeliaHome má k dispozici top sortiment.

Designový výrobek Flanelové povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Snuggy Aspen, 160 x 200 cm od známé kvalitní značky AmeliaHome jednoduše najdete právě teď u nás v akci! Produkt momentálně prodáváme za 1 290 Kč.