Dětské povlečení Flexa Safari, 140 x 200 cm + 80 x 80 cm

Textilní kolekce Safari podporuje fantazii malých dobrodruhů. Děti se učí poznávat zvířátka ze savany a až půjdou večer spát,... více informací »
Dětské povlečení Flexa Safari
Značka: Flexa
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Textilní kolekce Safari podporuje fantazii malých dobrodruhů. Děti se učí poznávat zvířátka ze savany a až půjdou večer spát,...

Textilní kolekce Safari podporuje fantazii malých dobrodruhů. Děti se učí poznávat zvířátka ze savany a až půjdou večer spát, namísto pohádky na dobrou noc budou moct vyprávět všechny své zážitky se lvy a žirafami.

V tomto bavlněném povlečení se budou vašim dítkům zdát jen ty nejkrásnější sny.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.

Tento velmi oblíbený kousek Dětské povlečení Flexa Safari, 140 x 200 cm + 80 x 80 cm od dodavatele s dlouholetou historií Flexa jde nakoupit v naší aktuální nabídce za extra cenu. Levně za cenu 1 790 Kč.