Hnědošedé prostírání Tiseco Home Studio Cubes, 45 x 30 cm

Ke slušnému stolování patří prostírání. S tímto parádním kouskem od značky Tiseco Home Studio nebudete mít starosti s... více informací »
Hnědošedé prostírání Tiseco Home Studio
129 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Ke slušnému stolování patří prostírání. S tímto parádním kouskem od značky Tiseco Home Studio nebudete mít starosti s praním. Případnou nečistotu snadno očistíte hadříkem nebo vodou a díky speciální textilii je prostírání v okamžiku suché.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Tento oblíbený výrobek jde získat teď tady na našich stránkách v oblíbené kategorii kuchyňský textil. Podívejte se na parádní zboží z této sekce ve výprodejové akci. Oblíbený výrobce Tiseco Home Studio dlouhodobě dodává skvělé produkty Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další kvalitní kousky od dodavatele Tiseco Home Studio. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.