Hnědý bavlněný přehoz na dvoulůžko s prostěradlem Freedoms, 200 x 235 cm

Toto není jen přehoz, kterým v rychlosti zakryje postel po ranním vstávání. Můžete ho použít i jako lehčí peřinu na... více informací »
Hnědý bavlněný přehoz na dvoulůžko s prostěradlem
Značka: Eponj Home
1 690 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Toto není jen přehoz, kterým v rychlosti zakryje postel po ranním vstávání. Můžete ho použít i jako lehčí peřinu na jižanský způsob. Na léto naprosto ideální, v zimě vás pak spolu s peřinou dvojnásobně zahřeje.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Levný kousek Hnědý bavlněný přehoz na lze zakoupit bezstarostně na webu ve známé sekci přehozy přes postel! Vyberte si další výrobky z této populární rubriky za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další prověřené kousky od značky Eponj Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Eponj Home svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky