Hořčicově žlutá dětská pletená deka ESECO Winter, 80 x 100 cm

Tato minimalistická pletená deka Winter poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při... více informací »
Hořčicově žlutá dětská pletená
Značka: Eseco
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Tato minimalistická pletená deka Winter poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při...

Tato minimalistická pletená deka Winter poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech spolehlivě zahřeje.

Vyrobená je z kombinace bavlněných a akrylových měkkých přízí, které se postarají o pohodlné a spokojené usínání. Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou ruční výrobou.

Hodně oblíbený produkt Hořčicově žlutá dětská pletená deka ESECO Winter, 80 x 100 cm můžete sehnat teď na našem webu zařazený v kategorii dětské deky. Nyní můžete získat ještě podobné výrobky ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Eseco vyrábí kvalitní sortiment Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky značky Eseco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Hořčicově žlutá dětská pletená deka ESECO Winter, 80 x 100 cm od značky s dobrým jménem Eseco najdete právě teď v nabídce za výborné peníze! Ceny již od 1 490 Kč.