Koberec Asiatic Carpets Blox, 200 x 300 cm

Tento fešák z kolekce Blox od londýnské značky Asiatic Carpets je do detailu vyladěným spojením jednoduchých vzorů a hravé... více informací »
Koberec Asiatic Carpets Blox
18 699 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tento fešák z kolekce Blox od londýnské značky Asiatic Carpets je do detailu vyladěným spojením jednoduchých vzorů a hravé barevnosti ve stejném tónu.

Koberec je ze 100% vlny, takže oplývá vynikajícími vlastnostmi. Vlákna jsou nejen silná, ale přirozeně odolné vůči chladu a nečistotám. Vyznačuje se také skvělými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi. Koberce z vlny jsou rovněž přirozeně odolné vůči ohni a statické elektřině, tudíž vás mohou doprovázet po několik generací. Vlněný povrch je velmi hebký a příjemný pro bosou nohu. Kvalitu koberce podtrhuje i čistá ruční výroba.

Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hebký povrch.


Kvalitní a oblíbený produkt Koberec Asiatic Carpets Blox, 200 x jde získat ještě tady u nás v oblíbené rubrice koberce. Vyhledejte si kvalitní zboží ve zmíněné sekci za výborné peníze. To ale není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na více skvělých kousků značky Asiatic Carpets. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Asiatic Carpets může nabídnout špičkový sortiment