Koberec Asiatic Carpets Dash Casio, 160 x 230 cm

Koberec prémiové kvality, který přidává díky svému designovému zpracování i umělecký rozměr. Designéři londýnské značky... více informací »
Koberec Asiatic Carpets Dash Casio
9 499 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Koberec prémiové kvality, který přidává díky svému designovému zpracování i umělecký rozměr. Designéři londýnské značky Asiatic Carpets své výtvory dokreslují atraktivními vzory a harmonicky sladěnými odstíny. Kolekce Dash se rovněž pyšní přírodními tkaninami ze 100% vlny a precizním ručním zdobením.

Vlněný materiál oplývá vynikajícími vlastnostmi. Vlákna jsou nejen silná, ale přirozeně vzdorují chladu a nečistotám. Vyznačují se také skvělými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi. Výrobky z vlny jsou rovněž přirozeně odolné vůči ohni a statické elektřině, tudíž vás mohou doprovázet po několik generací.

Vlněný povrch je velmi hebký a příjemný pro bosou nohu.

Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho příjemný povrch.

Tento kvalitní a levný produkt dostanete právě zde tady na našem webu zařazený v rubrice koberce! Nyní můžete získat zcela nové produkty ve zmíněné sekci za rozumné peníze! Věhlasný výrobce Asiatic Carpets dlouhodobě nabízí vynikající výrobky Máme toho více, mrkněte na více skvělých produktů od značky Asiatic Carpets. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.