Koberec Asiatic Carpets Dash Casio, 200 x 290 cm

Koberec prémiové kvality, který přidává díky svému designovému zpracování i umělecký rozměr. Designéři londýnské značky... více informací »
Koberec Asiatic Carpets Dash Casio
14 699 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Koberec prémiové kvality, který přidává díky svému designovému zpracování i umělecký rozměr. Designéři londýnské značky Asiatic Carpets své výtvory dokreslují atraktivními vzory a harmonicky sladěnými odstíny. Kolekce Dash se rovněž pyšní přírodními tkaninami ze 100% vlny a precizním ručním zdobením.

Vlněný materiál oplývá vynikajícími vlastnostmi. Vlákna jsou nejen silná, ale přirozeně vzdorují chladu a nečistotám. Vyznačují se také skvělými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi. Výrobky z vlny jsou rovněž přirozeně odolné vůči ohni a statické elektřině, tudíž vás mohou doprovázet po několik generací.

Vlněný povrch je velmi hebký a příjemný pro bosou nohu.

Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho příjemný povrch.

Exkluzivní kousek Koberec Asiatic Carpets Dash Casio, 200 x je k získání bezstarostně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii koberce! Připravili jsme pro vás skvělé výrobky ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Výrobce Asiatic Carpets pro vás připravuje vynikající produkty. A tady je důkaz!