Koberec Asiatic Carpets Theo Silvery Squares, 120 x 170 cm

Spojení přírodních vláken a precizní ruční výroby. Designéři londýnské značky Asiatic Carpets vtiskli kolekci Theo... více informací »
Koberec Asiatic Carpets Theo Silvery Squares
9 690 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Spojení přírodních vláken a precizní ruční výroby. Designéři londýnské značky Asiatic Carpets vtiskli kolekci Theo bohémský, leč elegantní vzhled. Ten je doprovázen mimořádně odolnými materiály juty, viskózy a bavlny, které dotváří neobyčejnou režnou podobu koberce.

Oblíbená bavlna je velmi pevná, vzdorná proti opotřebení a rovněž jemná na omak. Odolností disponuje i juta, která je navíc antistatická a prodyšná. Jutový materiál je také výbornou ekologickou volbou. Vedle toho viskóza je pro změnu srovnatelná s pravým hedvábím. Je lesklá a měkká. Pochlubit se může i barevnou stálostí. Jemný povrch těchto tkanin je tedy velmi příjemný pro bosou nohu.

Stálost tkanin zaručí, že vám tento koberec může dělat radost po několik generací.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch.

Tento kvalitní produkt Koberec Asiatic Carpets Theo Silvery Squares, 120 x 170 cm můžete dostat právě zde u nás zařazený v rubrice koberce. Vyberte si vyjímečné výrobky z této populární rubriky za výhodné peníze! Značka Asiatic Carpets má v nabídce kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.