Koberec Universal Mirva Ornament, 60 x 120 cm

Něžný bohémský dotek s romantickou elegancí. To najdete v kolekci Mirva, která dodá vaší místnosti na výjimečnosti, a... více informací »
Koberec Universal Mirva Ornament
Značka: Universal
749 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Něžný bohémský dotek s romantickou elegancí. To najdete v kolekci Mirva, která dodá vaší místnosti na výjimečnosti, a zároveň splní svou povinnost zvukové a tepelné izolace. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky, a to i díky krátkému vlasu.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Zcela unikátní výrobek Koberec Universal Mirva Ornament, 60 x 120 je k získání bez obtíží tady na našem webu zařazený v kategorii koberce! Nyní si můžete pořídit zlevněné kusy ve zmiňované sekci za extra cenu! To však není vše, náš sortiment je široký. U nás najdete více kousků značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.