Krémově šedý běhoun Mint Rugs Sebou, 80 x 200 cm

Vneste do svého interiéru bohémsky rozevlátou atmosféru s kobercem z kolekce Sebou. Přírodně laděná barevnost v odstínech... více informací »
Krémově šedý běhoun Mint Rugs Sebou
Značka: Mint Rugs
1 690 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Vneste do svého interiéru bohémsky rozevlátou atmosféru s kobercem z kolekce Sebou. Přírodně laděná barevnost v odstínech béžové a šedé v nenásilné kombinaci s etnickými vzory dělá z tohoto koberce univerzální, ale přesto zajímavý kousek.

Stejně tak i vaše bosé nohy si užijí haptický zážitek, kdy se na koberci střídají pruhy s měkoučkým vysokým vlasem a hladce tkanými plochami.

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Tento kvalitní výrobek Krémově šedý běhoun Mint Rugs Sebou, 80 x 200 cm lze sehnat zrovna tady na webu v sekci koberce. Prozkoumejte akční produkty z této kategorie za skvělou cenu!