Mátově zelené povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 160 x 200 cm

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře... více informací »
Mátově zelené povlečení na dvoulůžko ze stonewashed
Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře...

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka Le Bonom, která dbá jak na zpracování, tak i na výběr kvalitních materiálů.

Proto je toto povlečení vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, díky které je na rozdíl od klasické bavlny povlečení výjimečně jemné ihned po rozbalení a ne až po několika vyprání. A jelikož k vám domů dorazí již předeprané, vyhnete se riziku sražení. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak jeho ležérní vzhled, který vnese do ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci.

Povlečení značky Le Bonom vychází z českých velikostí. Nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, aby si to své našel opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Le Bonom jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.

Ve slevě produkt Mátově zelené povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 160 x 200 cm máte možnost najít rovnou tady na webu v sekci povlečení! Nyní najdete akční produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka Bonami Selection dlouhodobě nabízí prvotřídní sortiment.

Často hledaný produkt Mátově zelené povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 160 x 200 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Bonami Selection jednoduše naleznete právě teď v naší nabídce za výhodné peníze! Aktuálně v akci od 1 490 Kč.