Mikroplyšové povlečení My House Matylda, 140 x 200 cm

Patříte mezi zmrzlíky, kteří mají snad pořád studené nohy i ruce a svetr odkládají leda v červenci? Mikroplyšové povlečení... více informací »
Mikroplyšové povlečení My House
Značka: My House
869 Kč
Ověřit dostupnost »
Patříte mezi zmrzlíky, kteří mají snad pořád studené nohy i ruce a svetr odkládají leda v červenci? Mikroplyšové povlečení...

Patříte mezi zmrzlíky, kteří mají snad pořád studené nohy i ruce a svetr odkládají leda v červenci? Mikroplyšové povlečení je přímo snem pro zkřehlé spáče.

Nestudí ani při prvním kontaktu a perfektně se přizpůsobí tvaru těla. Po vyprání velmi rychle schne, nežmolkuje a ani s žehlením si starosti dělat nemusíte.

Tak vybavte sebe nebo zimomřivé blízké praktickým a zároveň krásným povlečením a během zimních měsíců už nebudete chtít spát v ničem jiném ♥

Kvalitní a žádaný produkt můžete pořídit bezprostředně tady na našich stránkách v kategorii povlečení. Podívejte se na ještě jiné výrobky z této populární kategorie na pár kliknutí.

Unikátní produkt Mikroplyšové povlečení My House Matylda, 140 x 200 cm od populární značky My House naleznete již dnes v akci. Na našich stránkách za 869 Kč.