Mikroplyšové povlečení My House Newspaper, 140 x 200 cm

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyšové... více informací »
Mikroplyšové povlečení My House Newspaper
Značka: My House
979 Kč
Ověřit dostupnost »
Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyšové...

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyšové povlečení vám všechny tyto sny splní. Je tvořeno hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné na dotek a poskytnou vám příjemnou náruč i během chladných nocí.

Nestudí ani při prvním kontaktu a perfektně se přizpůsobí tvaru těla. Po vyprání velmi rychle schne, nežmolkuje a ani s žehlením si starosti dělat nemusíte.

Tak vybavte sebe nebo zimomřivé blízké praktickým a zároveň krásným povlečením a během zimních měsíců už nebudete chtít spát v ničem jiném ♥


Hodně oblíbený produkt Mikroplyšové povlečení My House Newspaper, lze získat snadno u nás v oblíbené sekci povlečení. Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu. To není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele My House. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Mikroplyšové povlečení My House Newspaper, 140 x 200 cm od výrobce s dobrým jménem My House lze získat v naší aktuální nabídce za příznivou cenu. Výhodně za super cenu 979 Kč.