Modré silikonové prostírání Kindsgut Friends, 49 x 27 cm

Silikonové prostírání značky Kindsgut ochrání desku stolu před poškozením a díky svému hravému designu a tvaru obláčku... více informací »
Modré silikonové prostírání Kindsgut Friends
Značka: KINDSGUT
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Silikonové prostírání značky Kindsgut ochrání desku stolu před poškozením a díky svému hravému designu a tvaru obláčku...

Silikonové prostírání značky Kindsgut ochrání desku stolu před poškozením a díky svému hravému designu a tvaru obláčku zpestří stolování vašeho dítěte.

Složení tohoto produktu je zdravotně nezávadné v souladu s nařízeními amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Neobsahuje sloučeniny BPA/BPS, olovo, ftaláty ani PVC.


Kvalitní a velmi žádaný kousek Modré silikonové prostírání Kindsgut Friends, 49 x 27 cm je k dostání jednoduše tu na našem webu v populární rubrice dětské prostírání. Nyní pořídíte ještě ostatní kusy ve zmíněné rubrice jednoduše online! Známá značka KINDSGUT vám představuje skvělý sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další prověřené kousky od značky KINDSGUT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Povedený výrobek Modré silikonové prostírání Kindsgut Friends, 49 x 27 cm od skvělé a známé značky KINDSGUT je dostupný zde za extra cenu! Levně za 599 Kč.