Modro-béžový přehoz na dvoulůžko Boheme Bella, 270 x 250 cm

Kvalitní přehoz na postel by neměl chybět v domácnosti nikoho s citem pro detaill. Představuje totiž velice snadný a rychlý... více informací »
Modro-béžový přehoz na dvoulůžko Boheme Bella
Značka: Boheme
1 990 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kvalitní přehoz na postel by neměl chybět v domácnosti nikoho s citem pro detaill. Představuje totiž velice snadný a rychlý způsob, jak pozvednout styl celé ložnice a dodat jí příjemnou atmosféru útulnosti a pohodlí.

Tak tomu je i v případě tohoto elegantniho prošívaného kusu od prémiové značky Boheme. Díky svému jednoduchému a čistému stylu vám pomůže docílit minimalistického a upraveného vzhledu interiéru. Využijte navíc i oboustranného barevného provedení, které vám umožní vybrat si ideální odstín podle momentální nálady.

Přehoz má i svou praktickou funkci. Můžete jej využít jako přídavnou deku, která vám poskytne svou hřejivou náruč v období chladnějších měsíců.


Neodolatelný kousek Modro-béžový přehoz na dvoulůžko Boheme Bella, 270 x 250 cm můžete nakoupit ještě na našich stránkách zařazený v sekci přehozy přes postel. Připravili jsme parádní produkty z této známé sekce za super ceny! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další skvělé kousky od výrobce Boheme. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.