Modro-růžové povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Dark Protea, 135 x 200 cm

Vneste do své ložnice svěží vítr v podobě tohoto elegantního povlečení od značky Butter Kings. Bavlněný satén slibuje jak... více informací »
Modro-růžové povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Dark
Značka: Butter Kings
1 809 Kč
Ověřit dostupnost »
Vneste do své ložnice svěží vítr v podobě tohoto elegantního povlečení od značky Butter Kings. Bavlněný satén slibuje jak...

Vneste do své ložnice svěží vítr v podobě tohoto elegantního povlečení od značky Butter Kings.

Bavlněný satén slibuje jak nezaměnitelnou jemnost, tak i přirozeně jemný lesk. Mezi jeho další vlastnosti patří i absorbce vlhkosti a prodyšnost, kterou oceníte především v parních letních měsících.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Modro-růžové povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Dark Protea, 135 x 200 cm lze sehnat bezprostředně na našem webu zařazený v rubrice povlečení! Nyní pořídíte ostatní produkty ve zmíněné kategorii za super ceny! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na více kousků značky Butter Kings. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Modro-růžové povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Dark Protea, 135 x 200 cm s pečetí kvality od značky Butter Kings máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 1 809 Kč.