Modrý dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Star, 35 x 35 cm

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček.... více informací »
Modrý dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Star
Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček....

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček. Uvidíte sami, jak se jim radostí rozzáří očka při pohledu na hravý motiv tohoto kousku. Veselé barvy a motiv jsou skvělou kombinací pro procvičování dětské fantazie a vnímání okolního světa. Udělejme jim ho tedy co nejkrásnější ♥

Polštářek můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev potisku.

Zadní strana polštáře je bílá.


Oblíbený produkt Modrý dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Star, 35 x 35 cm můžete dostat jednoduše tady na stránkách v populární sekci dětské polštáře! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu!

Diskontní výrobek Modrý dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Star, 35 x 35 cm od skvělého výrobce Mike & Co. NEW YORK máte možnost koupit ještě dnes téměř zdarma. Akční cena 229 Kč.