Modrý dětský ručník z froté bavlny Södahl Monkey, 80 x 80 cm

Návrhářka Michelle Carlslund stvořila rozkošnou kolekci dětských dekorativních polštářků, plyšáků i textilu do koupelny s... více informací »
Modrý dětský ručník z
Značka: Södahl
1 089 Kč
Ověřit dostupnost »
Návrhářka Michelle Carlslund stvořila rozkošnou kolekci dětských dekorativních polštářků, plyšáků i textilu do koupelny s...

Návrhářka Michelle Carlslund stvořila rozkošnou kolekci dětských dekorativních polštářků, plyšáků i textilu do koupelny s názvem Magic Forest, které přinesou do vašeho domova les plný zvířat a přírodních motivů. Hravý design jde ruku v ruce s kvalitní výrobou v podobě 100% přírodní bavlny.

Děti si zaslouží tu nejlepší péči ve všech ohledech. Proto je tento půvabný kousek od značky Södahl vybaven certifikátem Oeko-Tex Standard 100, což zaručuje naprostou nezávadnost použitého materiálu.

Výrobek je vybaven značku CE, jedná se tedy o ověřený produkt z evropské dílny.


Kvalitní a žádaný produkt najdete také tu ve známé kategorii dětské ručníky. Mrkněte na ještě ostatní produkty z této populární sekce za internetové ceny. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další skvělé produkty od dodavatele Södahl. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Modrý dětský ručník z froté bavlny Södahl Monkey, 80 x 80 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Södahl máte možnost nakoupit u nás nyní až neuvěřitelně levně. Aktuálně v akci od 1 089 Kč.