Modrý koberec Asiatic Carpets Flag, 160 x 230 cm

Jemně rozverný design ve spojení s vlákny ze 100% vlny. Takový recept zvolila londýnská značka Asiatic Carpets při vytváření... více informací »
Modrý koberec Asiatic Carpets Flag
10 499 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jemně rozverný design ve spojení s vlákny ze 100% vlny. Takový recept zvolila londýnská značka Asiatic Carpets při vytváření kolekce Reef. Vsaďte na vytříbenou kombinaci jemných barev i jednoduchých vzorů, který zapadne do elegantně laděného i bohémského interiéru. Kvalita tohoto koberce je stvrzena i precizním tkaním a ručním zdobením.

Vlněný materiál oplývá vynikajícími vlastnostmi. Vlákna jsou nejen silná, ale přirozeně vzdorují chladu a nečistotám. Vyznačují se také skvělými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi. Výrobky z vlny jsou rovněž přirozeně odolné vůči ohni a statické elektřině, tudíž vás mohou doprovázet po několik generací.

Vlněný povrch je velmi hebký a příjemný pro bosou nohu.

Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch.

Hodně žádaný produkt Modrý koberec Asiatic Carpets Flag, 160 x 230 cm máte možnost získat již dnes tady u nás ve známé sekci koberce! Nyní koupíte ještě jiné výrobky z této známé kategorie za výprodejovou cenu. Tato značka Asiatic Carpets představuje vysoce kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob. To není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další kvalitní kousky značky Asiatic Carpets. Najdete je níže na této stránce.