Modrý koberec Universal Neon Blue, 140 x 200 cm

Podmanivý vzhled podobající se neonovým světlům městských ulic. Kolekce Neon je protkána moderním stylem a pro oko příjemnými... více informací »
Modrý koberec Universal Neon Blue
Značka: Universal
2 990 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Podmanivý vzhled podobající se neonovým světlům městských ulic. Kolekce Neon je protkána moderním stylem a pro oko příjemnými barvami. Originální vzorování vytváří jemný plastický efekt, který zaujme každého hosta. Díky tomuto koberci celou místnost elegantně probudíte a dodáte jí jednotný ráz. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Velmi prodávaný produkt Modrý koberec Universal Neon Blue, 140 x 200 cm máte možnost získat taky na stránkách v oblíbené kategorii koberce! Pořiďte si ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. Věhlasný výrobce Universal dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží. Nakupujte výhoděn u nás.