Námořnicky modrý zahradní polster na palety Hartman Casual, 120 x 60 cm

Připravte svou zahradu na nadcházející teplé a slunečné dny. Značka Hartman ji dodá styl a zároveň i nezaměnitelné pohodlí.... více informací »
Námořnicky modrý zahradní polster na palety
Značka: Hartman
2 490 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Připravte svou zahradu na nadcházející teplé a slunečné dny. Značka Hartman ji dodá styl a zároveň i nezaměnitelné pohodlí.

Pokud jde o zahradní textil, s kolekcí Casual rozhodně nešlápnete vedle. Díky minimalistickému jednobarevnému provedení jej snadno sladíte s ostatním vybavením. V žádném případě však není ochuzena o praktičnost. Zatímco zevnějšek je vyroben ze 100% polyesteru zajišťující snadnou údržbu, výplň z polyuretanové pěny se postará o komfortní posezení a rychlé schnutí. Jednoduše ideální kombinace.

Tento levný kus Námořnicky modrý zahradní polster na palety Hartman Casual, 120 x 60 cm lze zakoupit lehce tu na našem webu v populární rubrice podsedáky na zahradní nábytek. Nyní můžete najít unikátní výrobky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! Známý dodavatel Hartman pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment To není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od výrobce Hartman. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.