Oboustranný bavlněný povlak na polštář Mr. Fox Le Petit Prince, 50 x 30 cm

Hravý povlak na polštáře od značky Mr. Fox je oboustranný, děti tak budou mít k dispozici dva kouzelné motivy, které si pohrají... více informací »
Oboustranný bavlněný povlak na polštář Mr. Fox Le Petit Prince
Značka: Mr. Fox
279 Kč
Ověřit dostupnost »
Hravý povlak na polštáře od značky Mr. Fox je oboustranný, děti tak budou mít k dispozici dva kouzelné motivy, které si pohrají...

Hravý povlak na polštáře od značky Mr. Fox je oboustranný, děti tak budou mít k dispozici dva kouzelné motivy, které si pohrají s jejich fantazií. Povlak je vyroben z té nejjemnější bavlny, a tak se budou vaše dítka při každém ulehnutí cítit jako na nadýchaném obláčku.

Za nápaditým motivem stojí španělská značka Mr. Fox, jejíž designéři tvoří návrhy, které v dětském světě jen těžko hledají konkurenci.

Kvalitní a levný kousek lze zakoupit rovněž u nás v rubrice dětské polštáře! Vyhledejte si zlevněné produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu.

Zajímavý produkt Oboustranný bavlněný povlak na polštář Mr. Fox Le Petit Prince, 50 x 30 cm od známé značky Mr. Fox jednoduše najdete zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 279 Kč.