Oboustranný bavlněný povlak na polštář Mr. Fox Space Rocket, 50 x 30 cm

Oboustranný povlak na polštář z kolekce Mr. Fox je vyroben z té nejjemnější bavlny, a tak se budou vaše dítka při každém... více informací »
Oboustranný bavlněný povlak na polštář Mr.
Značka: Mr. Fox
269 Kč
Ověřit dostupnost »
Oboustranný povlak na polštář z kolekce Mr. Fox je vyroben z té nejjemnější bavlny, a tak se budou vaše dítka při každém...

Oboustranný povlak na polštář z kolekce Mr. Fox je vyroben z té nejjemnější bavlny, a tak se budou vaše dítka při každém ulehnutí cítit jako na nadýchaném obláčku.

Za nápaditým motivem stojí španělská značka Mr. Fox, jejíž designéři tvoří návrhy, které v dětském světě jen těžko hledají konkurenci.


Velmi prodávaný výrobek Oboustranný bavlněný povlak na polštář Mr. Fox Space Rocket, 50 x 30 cm můžete koupit bezstarostně na našich stránkách v populární rubrice dětské polštáře! Nyní si můžete koupit jiné výrobky ze zmíněné sekce za outletovou cenu! U zákazníků oblíbená značka Mr. Fox pro své zákazníky poskytuje skvělé zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Kvalitní a žádaný výrobek Oboustranný bavlněný povlak na polštář Mr. Fox Space Rocket, 50 x 30 cm od známé kvalitní značky Mr. Fox pohodlně získáte na našich stránkách teď napořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 269 Kč.