Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Hurrem, 200 x 220 cm

Máte dokonalé povlečení, které jste si vysnili, ale pak zjistíte, že nemůžete najít ladící prostěradlo? S touto sadou můžete... více informací »
Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem a 2
Značka: Victoria
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Máte dokonalé povlečení, které jste si vysnili, ale pak zjistíte, že nemůžete najít ladící prostěradlo? S touto sadou můžete...

Máte dokonalé povlečení, které jste si vysnili, ale pak zjistíte, že nemůžete najít ladící prostěradlo? S touto sadou můžete všechny takové starosti hodit za hlavu!

Kromě samotného povlečení v ní totiž najdete i prostěradlo perfektně sladěné do stejného stylu. A tak máte o starost méně a o výrazně hezčí povlečení v ložnici více.

Povlečení je opatřeno knoflíky, poštáře mají obálkový typ zapínání.
OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Polštáře s obálkovým typem zapínání jsou doplněny o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlaku. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Tento zlevněný produkt Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Hurrem, 200 x 220 cm můžete nakoupit rovněž tady a teď na našem webu v populární sekci povlečení. Nyní můžete získat podobné produkty z této rubriky ve výprodejové akci.

Tento unikátní výrobek Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Hurrem, 200 x 220 cm od přední značky Victoria snadno naleznete právě nyní trvale výhodně! Ve skvělé akci za 1 990 Kč.