Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Basilisk, 200 x 220 cm

Žádaný kousek Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Basilisk, 200 x 220 cm najdete právě nyní na webu v rubrice povlečení.... více informací »
Povlečení na dvoulůžko s
Značka: Victoria
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Žádaný kousek Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Basilisk, 200 x 220 cm najdete právě nyní na webu v rubrice povlečení....

Žádaný kousek Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Basilisk, 200 x 220 cm najdete právě nyní na webu v rubrice povlečení. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této populární sekce za akční cenu. Věhlasný výrobce Victoria pro své zákazníky dodává špičkové výrobky.

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik originálním povlečením, které udělají z všedního odpočinku celodenní zážitek. Do takových peřin se budete vracet s neskrývanou radostí ♥

Povlečení je opatřeno knoflíky, poštáře mají obálkový typ zapínání.
OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Polštáře s obálkovým typem zapínání jsou doplněny o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlaku. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Povedený kus Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Basilisk, 200 x 220 cm od známé kvalitní značky Victoria lze sehnat tady nyní extra se slevou! Cena od 1 890 Kč.