Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Katre, 200 x 220 cm

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z renforce bavlny a s trendy vzory se... více informací »
Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Katre
Značka: Pearl Home
2 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z renforce bavlny a s trendy vzory se...

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z renforce bavlny a s trendy vzory se budete vznášet jako na jemném obláčku a spánek v něm bude příjemné pohlazení po duši i po těle.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Velmi oblíbený produkt můžete pořídit lehce tady u nás umístěný v kategorii povlečení. Získejte nové kousky z této známé rubriky v bezva akci! Tento výrobce Pearl Home pro vás připravuje kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento diskontní produkt Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Katre, 200 x 220 cm od top značky Pearl Home lze zakoupit u nás nyní za akční cenu! Produkt koupíte teď u nás za 2 690 Kč.