Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Mika, 200 x 220 cm

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z renforce bavlny a s trendy vzory se... více informací »
Povlečení na dvoulůžko s
Značka: Pearl Home
2 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z renforce bavlny a s trendy vzory se...

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z renforce bavlny a s trendy vzory se budete vznášet jako na jemném obláčku a spánek v něm bude příjemné pohlazení po duši i po těle.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Velmi oblíbený produkt Povlečení na dvoulůžko s můžete pořídit mimo jiné tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice povlečení. Připravili jsme kvalitní kousky z této známé kategorie za výborné peníze! To není vše, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete více produktů od značky Pearl Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Pearl Home má k dispozici špičkový sortiment.

Oblíbený výrobek Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Mika, 200 x 220 cm od společnosti s výborným jménem Pearl Home lze sehnat online trvale výhodně. Nabídky od 2 690 Kč.