Povlečení na jednolůžko Murika Denco, 140 x 200 cm

V povlečení spíte každý den. Vyberte si takové, do kterého budete rádi uléhat. Co zrovna tento kousek? Svým nápaditým designem... více informací »
Povlečení na jednolůžko Murika Denco
Značka: Victoria
1 390 Kč
Ověřit dostupnost »
V povlečení spíte každý den. Vyberte si takové, do kterého budete rádi uléhat. Co zrovna tento kousek? Svým nápaditým designem...

V povlečení spíte každý den. Vyberte si takové, do kterého budete rádi uléhat. Co zrovna tento kousek? Svým nápaditým designem rozhodně neomrzí a na dotek příjemný materiál bude třešničkou na dortu.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Tento akční produkt lze nakoupit snadno tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice povlečení! Vyhledejte si ještě další produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky Victoria. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Victoria pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Hodně prodávaný produkt Povlečení na jednolůžko Murika Denco, 140 x 200 cm od dodavatele s dobrým jménem Victoria snadno pořídíte právě teď za výprodejovou cenu. Momentálně k dispozici za 1 390 Kč.