Povlečení na jednolůžko Nolan, 140 x 200 cm

Toto povlečení v sobě kombinuje to nejlepší z polyesteru i bavlny. Je velmi pevné, odolné, savé, prodyšné a po vyprání jej... více informací »
Povlečení na jednolůžko Nolan
Značka: Eponj Home
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto povlečení v sobě kombinuje to nejlepší z polyesteru i bavlny. Je velmi pevné, odolné, savé, prodyšné a po vyprání jej...

Toto povlečení v sobě kombinuje to nejlepší z polyesteru i bavlny. Je velmi pevné, odolné, savé, prodyšné a po vyprání jej nemusíte žehlit.

Mimoto si uchovává svůj tvar i jasnost barev a tvarů. Zkrátka lůžkovina, jak má být ♥

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Tento velmi žádaný produkt Povlečení na jednolůžko Nolan, je k dispozici bez problémů tady a teď na našem webu v sekci povlečení. Připravili jsme oblíbené produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí!

Tento zlevněný produkt Povlečení na jednolůžko Nolan, 140 x 200 cm od kvalitního výrobce Eponj Home jednoduše najdete na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Akční cena od 649 Kč.