Povlečení na jednolůžko Panda, 140 x 200 cm

V peřinách a povlečení spíte každý den. Vyberte si takové, do kterého budete rádi uléhat. Barevné, vzorované či čistě... více informací »
Povlečení na jednolůžko Panda
Značka: EnLora Home
699 Kč
Ověřit dostupnost »
V peřinách a povlečení spíte každý den. Vyberte si takové, do kterého budete rádi uléhat. Barevné, vzorované či čistě...

V peřinách a povlečení spíte každý den. Vyberte si takové, do kterého budete rádi uléhat. Barevné, vzorované či čistě bílé.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Oblíbený výrobek Povlečení na jednolůžko Panda, lze zakoupit aktuálně u nás v populární sekci povlečení! Získejte akční kousky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu.

Výjimečný a žádaný produkt Povlečení na jednolůžko Panda, 140 x 200 cm od našeho předního výrobce EnLora Home lze získat na našich stránkách za rozumné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 699 Kč.