Povlečení na jednolůžko Parro Gris, 140 x 200 cm

S příjemným materiálem a nápaditým vzorem se vám bude usínat jedna radost. S tímto setem si můžete být jisti, že se vaše... více informací »
Povlečení na jednolůžko Parro Gris
Značka: Victoria
579 Kč
Ověřit dostupnost »
S příjemným materiálem a nápaditým vzorem se vám bude usínat jedna radost. S tímto setem si můžete být jisti, že se vaše...

S příjemným materiálem a nápaditým vzorem se vám bude usínat jedna radost. S tímto setem si můžete být jisti, že se vaše postel dočká tolik zasloužené změny, která jen tak neomrzí.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Často hledaný produkt Povlečení na jednolůžko Parro Gris, 140 x 200 cm lze sehnat v pohodě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice povlečení! Připravili jsme pro vás unikátní kousky z této populární sekce za super ceny! To není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte také na více skvělých produktů značky Victoria. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Victoria prodává kvalitní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Levný kus Povlečení na jednolůžko Parro Gris, 140 x 200 cm od společnosti s výborným jménem Victoria máte možnost nakoupit právě nyní za super cenu. Nyní pořídíte za super cenu 579 Kč.