Povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Mijolnir Maya White, 140 x 200 cm

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. Taková, ve které snění nabere nových... více informací »
Povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Mijolnir Maya
Značka: Mijolnir
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. Taková, ve které snění nabere nových...

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. Taková, ve které snění nabere nových obrátek.

S tímto povlečením na jednolůžko z ranforce bavlny a s jeho trendy vzory se budete vznášet jako na jemném obláčku a spánek v něm bude příjemné pohlazení po duši i po těle.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Tento kvalitní a levný výrobek Povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Mijolnir Maya White, 140 x 200 cm můžete sehnat aktuálně na našich stránkách ve známé kategorii povlečení! Vyhledejte si oblíbené produkty z naší sekce za super peníze. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky Mijolnir. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Mijolnir Maya White, 140 x 200 cm od výrobce se zárukou kvality Mijolnir seženete momentálně se slevou. Nabídky od 1 890 Kč.