Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Pure, 200 x 220 cm

Oblíbený a akční produkt Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Pure, 200 x 220 cm seženete taky tady a teď na našich... více informací »
Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko
Značka: Eponj Home
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Oblíbený a akční produkt Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Pure, 200 x 220 cm seženete taky tady a teď na našich...

Oblíbený a akční produkt Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Pure, 200 x 220 cm seženete taky tady a teď na našich stránkách ve známé sekci povlečení. Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další skvělé produkty značky Eponj Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Pohádkově půvabné a pohodlné povlečení si zaslouží stejně kvalitní prostěradlo! V této sadě najdete obojí, aby vám ložnice krásně ladila a spánek se tak stal co nejpříjemnějším požitkem.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Výjimečný a žádaný produkt Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Pure, 200 x 220 cm od společnosti s úžasnou pověstí Eponj Home můžete sehnat teď za outletovou cenu. Nyní pořídíte za 1 490 Kč.