Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Sehri-Ala, 200 x 220 cm

I postel si zaslouží hodit se do gala. Vždyť v posteli trávíme přibližně třetinu života. Je tedy důležité abychom se každé... více informací »
Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Sehri-Ala
Značka: Eponj Home
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
I postel si zaslouží hodit se do gala. Vždyť v posteli trávíme přibližně třetinu života. Je tedy důležité abychom se každé...

I postel si zaslouží hodit se do gala. Vždyť v posteli trávíme přibližně třetinu života. Je tedy důležité abychom se každé ráno probouzeli s pocitem radosti z bavlněné krásy, která nás obklopuje ♥

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Super produkt Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Sehri-Ala, 200 x můžete koupit bezstarostně tu v populární sekci povlečení. Získejte ještě ostatní kousky ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu.

Hodně prodávaný produkt Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Sehri-Ala, 200 x 220 cm originál od značky Eponj Home je k dostání tady za super peníze! Teď za akční cenu 1 490 Kč.