Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Lexa Dark Blue, 200 x 220 cm

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce... více informací »
Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce
Značka: Mijolnir
2 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce...

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce bavlny od značky Mijolnir, které udělá z všedního odpočinku celodenní zážitek.

Do takto povlečené postele se budete vracet s neskrývanou radostí ♥ Součástí balení navíc i neelastické prostěradlo vyvedené ve stejném designu jako povlaky.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Tento levný kus Povlečení s prostěradlem na najdete také u nás umístěný v rubrice povlečení! Podívejte se na jiné výrobky z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky Mijolnir. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Mijolnir pro vás vyrábí prvotřídní produkty.

Tento designový produkt Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Lexa Dark Blue, 200 x 220 cm od společnosti s předním postavením na trhu Mijolnir je k získání zde teď právě levně! Nyní lze objednat jen za 2 690 Kč.