Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Romona Lilac, 200 x 220 cm

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce... více informací »
Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z
Značka: Mijolnir
2 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce...

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce bavlny od značky Mijolnir, které udělá z všedního odpočinku celodenní zážitek.

Do takto povlečené postele se budete vracet s neskrývanou radostí ♥ Součástí balení navíc i neelastické prostěradlo vyvedené ve stejném designu jako povlaky.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Často hledaný výrobek máte možnost pořídit mimo jiné tady a teď na našich stránkách v sekci povlečení! Nyní najdete ještě ostatní produkty z této populární sekce snadno online! Tato značka Mijolnir vám poskytuje špičkové produkty Nakupujte výhoděn u nás! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Mijolnir. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Romona Lilac, 200 x 220 cm značky Mijolnir je k sehnání zde teď extra výhodně! Aktuálně za super cenu 2 690 Kč.