Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Sabine Green, 200 x 220 cm

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce... více informací »
Povlečení s prostěradlem na
Značka: Mijolnir
2 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce...

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce bavlny od značky Mijolnir, které udělá z všedního odpočinku celodenní zážitek.

Do takto povlečené postele se budete vracet s neskrývanou radostí ♥ Součástí balení navíc i neelastické prostěradlo vyvedené ve stejném designu jako povlaky.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Velmi prodávaný produkt Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Sabine Green, 200 x 220 cm lze nakoupit jednoduše tu na webu v kategorii povlečení! Nyní získáte parádní výrobky z této oblíbené kategorie ve výhodné akci!

Ve slevě výrobek Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Sabine Green, 200 x 220 cm od populárního výrobce Mijolnir jednoduše najdete již dnes za báječnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 2 990 Kč.